Δήμος Άργους Ορεστικού

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  •  
  •  

Δημοτική Βιβλιοθήκη.

Αρχαιολογικό Μουσείο.

Μέλη Δημοτικής Επιτροπής Διαβούλευσης

Συνεδρίαση της Δημοτικής Επιτροπής Διαβούλευσης

E-mail Εκτύπωση PDF
ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ
ΝΟΜΟΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΔΗΜΟΣ ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟΥ ..................................................................
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΑΒΟΥΛΕΥΣΗΣ


ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Την Παρασκευή 30 Νοεμβρίου 2018 και ώρα 14:00, στην αίθουσα του Δημοτικού Συμβουλίου του Δήμου Άργους Ορεστικού, θα συνεδριάσει η Δημοτική Επιτροπή Διαβούλευσης με θέμα συζήτησης τη γνωμοδότηση στο Δημοτικό Συμβούλιο σχετικά με τη σύνταξη του σχεδίου του προϋπολογισμού έτους 2019.

Περισσότερα...
E-mail Εκτύπωση PDF

Α/Α

Τακτικό Μέλος

Αναπληρωματικό Μέλος

Ιδιότητα

1.

Παπαδόπουλος Μιχαήλ

Μπάρδος Λεωνίδας

Εκπρόσωπος της Ένωσης Γονέων Δήμου Α.Ο.

2.

Σαρρή Μαρίνα

Ράπτης Βασίλειος

Εκπρόσωπος του Εμπορικού Συλλόγου Α.Ο.

3.

Σαρρής Δημήτριος

Τερζοπούλου Ερμίνα

Εκπρόσωπος του Α.Σ. Άργους Ορεστικού

4.

Καραγεωργίου Ιωάννης

Χαριζόπουλος Βίκτωρ

Εκπρόσωπος του Συλλόγου Χιονοδρομίας - Αντισφαίρισης

5.

Αδαμοπούλου Βασιλική

Δατσιάδου Θωμαή

Εκπρόσωπος του Συλλόγου  Γόνων Βράχου

6.

Διαμαντίδου Μαρία

Τσόχα Μαρία

Εκπρόσωπος του Εκπολιτιστικού Συλλόγου Μηλίτσας

7.

Βασιλειάδου Ιωάννα

Μεσελίδης Δημήτριος

Εκπρόσωπος του Συλλόγου   "Καλλιθέα"

8.

Μπάρτζου Δέσποινα

 

Εκπρόσωπος του Συλλόγου   Ιδιοκτητών Καταστημάτων Εστίασης και Αναψυχής

9.

Κόντος Ιωάννης

Βασάλη Μαρίνα

Εκπρόσωπος του Συλλόγου    Μικρασιατών "Η Κύζικος"

10.

Μπουτσιάδης Σωτήριος

Σαμαράς Χρήστος

Εκπρόσωπος του  Εκπολιτιστικού Συλλόγου    Αμμουδάρας

11.

Χατζηκυριακίδης Ιωάννης

 

Εκπρόσωπος του  Αθλητικού Γυμναστικού Συλλόγου "300"

12.

Μπίζιος Αντώνιος του Ματθαίου

 

Εκπρόσωπος της Λέσχης Μηχανοκίνητου Αθλητισμού και Ποδηλασίας Άργους Ορεστικού

13.

Ζησόπουλος Θωμάς

Παπαϊωάννου Μαρία

Εκπρόσωπος του  Πολιτιστικού Συνδέσμου Λαγκιωτών "Ο Άγιος Νικόλαος"

14.

Πασπάλης Κων/νος

Βλαχόπουλος Στέργιος

Εκπρόσωπος του  Συνδέσμου Γουνοποιών Άργους Ορεστικού και Περιχώρων

15.

Μαγγιλιώτου Ειρήνη

Λουδοβιώτου Βαΐτσα

Εκπρόσωπος της  Φιλόπτωχου Αδελφότητος Άργους Ορεστικού

16.

Νάτσιου Μαρία

Μιχαήλ Γρηγόριος

Εκπρόσωπος του Συλλόγου    Γονέων και Κηδεμόνων 4ου Δημοτικού Σχολείου Άργους Ορεστικού

17.

Αδάμ Κωνσταντίνος

Κώτση Σοφία

Εκπρόσωπος του  Μ.Σ. "Ορεστίς

18.

Νατσούλη Αγνή

Τσολάκα Ευγενία

Εκπρόσωπος του  Συνεταιρισμού Γυναικών Κωσταραζίου

19.

Σπυροπούλου Βίκυ

Ράδου Μαρία

Εκπρόσωπος του  Λαογραφικού Ομίλου "Αργέσται"

20.

Κέφας Βασίλειος

Ξανθοπούλου Μαρία

Εκπρόσωπος του  Πολιτιστικού Συλλόγου Ασπροκκλησιάς

21.

Μήνα Καλτσιάδη

Παγουνάδης Δημήτριος

Εκπρόσωπος του  Αθλητικού Μορφωτικού Πολιτιστικού Συλλόγου "Ελπίδες" Νοστίμου

22.

Καλτσιάδης Αργύριος

Γκαγκάνας Αναστάσιος

Εκπρόσωπος του Συλλόγου     "Σμίξη"

23.

Σαρρής Νικηφόρος

Μπουρινάκης Γεώργιος

Εκπρόσωπος του  Εθελοντικού Τμήματος Αντιμετώπισης Καταστροφών

24.

Δεμιρτζίδης Σάββας του Δημητρίου

Λόκκας Γεώργιος

Εκπρόσωπος του Συλλόγου      Taekwondo "Ορέστης"

25.

Νάσκου Θωμαή

Κύρου Χριστίνα

Εκπρόσωπος του Πολιτιστικού Συλλόγου "Τα Κρύα Νερά"

26.

Παππά Ανδρομάχη

Θεοδότα Πάτσιου

Εκπρόσωπος του Συλλόγου      "Ροδάνη"

27

Σαμαράς Χρήστος.

 

Δημότης (μετά από κλήρωση)

28

Σαμαράς Δημήτριος

 

Δημότης (μετά από κλήρωση)

29

Καρανάς Απόστολος

 

Δημότης (μετά από κλήρωση)

30

Δεληγιάννης Θωμάς

 

Δημότης (μετά από κλήρωση)

31

Ευαγγελίδης Γεώργιος

 

Δημότης (μετά από κλήρωση)

32

Γεωργιάδης Λεωνίδας

 

Δημότης (μετά από κλήρωση)

33

Δούφλιας Ευάγγελος

 

Δημότης (μετά από κλήρωση)

34

Σιδηρόπουλος Αντώνιος

 

Δημότης (μετά από κλήρωση)

35

Σιδόπουλος Κωνσταντίνος

 

Δημότης (μετά από κλήρωση)

36

Μπεροπούλης Γεώργιος

 

Δημότης (μετά από κλήρωση)

Newsletter

Συμπληρώστε το email σας για να λαμβάνετε όλες τις τελευταίες εξελίξεις στον τόπο μας.


You are here